Klasická masáž

Klasická masáž

Klasická masáž vynikající jak pro sportovce a lidi po těžké fyzické zátěži, ale i pro ty, kteří mají pohybu naopak málo. Například při sedavém zaměstnání, či nějakém zdravotním postižení, které znemožňuje pohyb.

Touto masáží lze dosáhnout okamžité úlevy od bolesti a uvolnění jak pohybového aparátu, tak toků energií. To se následně pozitivně promítne i ve vaší psychické a emoční sféře. Klasická masáž má mnoho prospěšných účinků na stav svalů, kloubů, šlach a ostatních tkání a orgánových systémů. Rozrušuje svalové spazmy (zatvrdliny),ošetřuje spouštěcí body (trigger points) a pravidelnou aplikací zabraňuje jejich opětovnému vzniku. Při uvolnění svalů se z nich odstraňuje kyselina mléčná, která vzniká svalovou námahou i zvýšenou psychickou zátěží. Rovněž z těla odchází toxiny, jako jsou např. metabolity – (škodliviny z jídla).

Klasická masáž celého těla pomáhá vyrovnávat následky způsobené jednostrannou činností, přetěžováním a nesprávným držením těla, čímž se výrazně podílí na prevenci bolesti zad a kloubů.  Podporuje krevní oběh, zabraňuje vzniku otoků a usnadňuje srdeční činnost. Prokrvením kůže a podkoží zlepšuje látkovou výměnu. Tím zpomaluje proces stárnutí a působí proti celulitidě. Její pravidelná aplikace celkově utužuje organismus a stimuluje jeho imunitní systém.

 

Kontraindikace  
horečnatá, zánětlivá a infekční onemocnění

křečové žíly
kožní vyrážky

 

CENA KLASICKÉ MASÁŽE:

  DÉLKA MASÁŽE   CENA
  Záda, šíje, krk 30 min 700 Kč
  55 min 1000 Kč
  Libovolně zvolená partie 30 min 700 Kč
  55 min 1000 Kč
  Celé tělo 90 min 1400 Kč
  Deluxe celé tělo 105 min 1700 Kč