Reflexní masáž rukou

Reflexní masáže rukou jsou jednou z nejúčinnějších metod alternativní léčby. Má až neuvěřitelné  účinky při léčbě a jako prevence proti řadě onemocnění. Reflexní terapie vychází z toho, že všechny orgány a části organismu, mají svá energetická a nervová – reflexní – zakončení na různých místech těla. Na těchto zakončeních se projevuje stav odpovídajících orgánů a části těla.

Masáž rukou má za úkol tyto body stimulovat a správným určením intenzity a druhem přítlaku oslabený orgán posílit nebo utlumit. Takto uvolňuje i pohybový aparát a je proto vhodným doplňkem například při klasické masáži.

Při reflexní masáži rukou se ruce nejprve uvolní a rozhýbou. Po té jsou masírovány pomocí pohybů, tahů a tlaků  na měkké tkáni zahrnující svaly, pojivovou tkáň, šlachy, vazivo a klouby za účelem vyvolat ozdravný proces. Zlepšit tělesnou cirkulaci, ulehčit psychickému stresu, zmírnit bolest, zklidnit určitý orgán nebo oblast a tak dosáhnout blahodárných a prospěšných účinků. Masáž rukou je prováděna na sucho nebo s olejem, záleží na vás, co je vám příjemnější. Po masáži pocítíte celkové oživení organismu. Výhodou masáže rukou je, že některé poznatky z této masáže můžete využívat sami a to prakticky kdekoliv.

 

CENA MASÁŽE:

  DÉLKA MASÁŽE   CENA
  Reflexní masáž rukou 30 min 600 Kč

 

6 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení