Reflexní masáž rukou

 

Reflexní masáž rukou

Reflexní masáže rukou jsou jednou z nejúčinnějších metod alternativní léčby. Má až neuvěřitelné  účinky při léčbě a jako prevence proti řadě onemocnění. Reflexní terapie vychází z toho, že všechny orgány a části organismu, mají svá energetická a nervová – reflexní – zakončení na různých místech těla. Na těchto zakončeních se projevuje stav odpovídajících orgánů a části těla.

Masáž rukou má za úkol tyto body stimulovat a správným určením intenzity a druhem přítlaku oslabený orgán posílit nebo utlumit. Takto uvolňuje i pohybový aparát a je proto vhodným doplňkem například při klasické masáži.

Při reflexní masáži rukou se ruce nejprve uvolní a rozhýbou. Po té jsou masírovány pomocí pohybů, tahů a tlaků  na měkké tkáni zahrnující svaly, pojivovou tkáň, šlachy, vazivo a klouby za účelem vyvolat ozdravný proces. Zlepšit tělesnou cirkulaci, ulehčit psychickému stresu, zmírnit bolest, zklidnit určitý orgán nebo oblast a tak dosáhnout blahodárných a prospěšných účinků. Masáž rukou je prováděna na sucho nebo s olejem, záleží na vás, co je vám příjemnější. Po masáži pocítíte celkové oživení organismu. Výhodou masáže rukou je, že některé poznatky z této masáže můžete využívat sami a to prakticky kdekoliv.

 

CENA MASÁŽE:

  DÉLKA MASÁŽE   CENA
  Reflexní masáž rukou 30 min 700 Kč