Shiatsu

Když se mě někdo zeptá, co je to shiatsu, první nejlepší přirovnání které mě napadne – je to taková akupunktura bez jehliček. Při shiatsu se také pracuje s meridiány (energetickými dráhami) akupunkturními body skrze které se harmonizují, zprůchodňují, či posilují  příslušné orgány a energetické kvality. Rozdíl je v tom, že masér pracuje s těmito energetickými systémy a body „osobně“,  tedy rukama.  

Masáž shiatsu se provádí v oblečení, na zemi na podložce, futonu, nebo na masážním lehátku. Provádí se velmi příjemné uvolnění těla a na rozdíl od akupunktury se pracuje s celými meridiány (energetickými dráhami) a jednotlivými akupunkturními body.

Jaké dráhy a tedy orgány budeme ošetřovat, vyplyne buď z našeho rozhovoru, diagnostiky dle tradiční čínské medicíny a pokud nebudete mít náladu ani na jedno, řekne nám tělo samo, co by rádo a co potřebuje.

Při tomto ošetření shiatsu je velice úzká spojitost s emocionalitou, psychikou, může dokonce pomáhat zpracovávat nějaká životní témata, či postoje. Je proto vhodné, mít v den ošetření trochu prostoru pro sebe a pít více vody.

  

CENA ZÁBALU:

  DÉLKA   CENA
  Shiatsu 60 min 800 Kč
  90 min

1100 Kč

 

 

6 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení