Masáž s lávovými kameny

Je to  zcela zvláštní druh masáže. Lávové kameny jsou jednou z nejluxusnějších, nejúčinnějších  a nejpříjemnějších druhů masáží. Vychází ze znalostí a vědění starých mnoho tisíc let. Jednou z nejdůležitějších složek jsou masážní lávové kameny. Jde o kameny vzniklé z vulkánové činnosti, obsahující minerální a chemické prvky vzniklé za vysokých teplot, tudíž mají vysoké relaxační účinky. A to  jednak pro své léčivé vyzařování – mají vysokou energetickou vibraci a pro svoji schopnost akumulovat, držet a předávat teplo.  Nahřáté i studené kameny se používaly k léčení například v Číně, Indii,  mezi jihoamerickými i severoamerickými Indiány, na Havaji, Polynésii. Složení kamenů je velice důležité, ať už pro horkou nebo studenou terapii. Množství akumulovaného tepla závisí na jejich velikosti a kvalitě.

Působení, které masáž s lávovými kameny nabízí, je velice rozsáhlé. Teplo z kamenů pomáhá  v léčbě slabé kondice, detoxikace, zvyšuje mikrocirkulaci a tím přívod kyslíku  pro zvýšení buněčného metabolismu. Stimuluje krevní oběh, podporuje imunitní systém, uvolňuje  ztuhlé svaly, bloky, spazmy, reguluje trávení a zrychluje metabolismus. Zvláčňuje pokožku a otevírá póry. Pomáhá při potížích s klouby. Silně podporuje správnou  funkci lymfatického systému a odstraňování celulitidy. Zlepšuje energetický tok v lidském těle (energetických drah meridiánů) a harmonizuje energetická centra (čakry).

Tato masáž je velice relaxační a uvolňující. Lávové kameny pomáhají odstraňovat nespavost, stres, nervozitu a podobné „kamarády“, které v dnešní uspěchané a hektické době hodně z nás má.

Jak masáž s lávovými kameny probíhá?

Velice důležitá je komunikace s masérem. Pracujeme přeci jen s horkými kameny a ne každému vyhovuje stejná teplota. Kameny se nahřívají ve speciálním ohřívači, který zaručuje stálou teplotu. Lávové kameny se nahřívají ve vodní lázni na 38-50°C. Nemějte obavy, že vás masér spálí. Kameny nejprve bere do ruky a poté masíruje, popřípadě přikládá na tělo.

Svaly nejprve uvolní a promasíruje jemnými  hmaty rukama. Poté masíruje již jen kameny.  Při masáži používá speciální aromatické oleje, které podporují léčivé účinky masáže a umocňují celou atmosféru. 

 

Indikace:

odstranění stresu a napětí v těle
stimulace krevního a lymfatického systému
podpora detoxikace těla
řešení problémů se spánkem
zmírnění bolestí kloubů, revmatismu, křečí
odstranění bolestí hlavy
odstranění svalového napětí
zvyšuje imunitu
odstraňuje energetické bloky
harmonizuje energetické dráhy (meridiány) a energetická centra (čakry)

 

Kontraindikace:

otevřené rány a modřiny
hypersensitivita na teplo
vysoký krevní tlak
nedávné operace
křečové žíly
infekční onemocnění
kožní infekce
sluneční popáleniny
záněty
těhotenství
 

CENA MASÁŽE:

  DÉLKA MASÁŽE   CENA
  Celé tělo 90 min 1300 Kč
  Nohy 60 min 900 Kč
  Záda 60 min 900 Kč

 

6 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení