Těhotenská masáž

 

Těhotenská masáž

Těhotenská masáž má blahodárné účinky, jak pro maminku, tak pro dítě. Při pravidelných masážích (ideálně jednou za týden) má pozitivní vliv na hladký průběh těhotenství a porodu samotného. Jsou stimulovány matčiny orgány, které jsou během těhotenství více zatěžované. Energie lépe proudí a díky uvolnění  matčiných svalů, má i dítě více prostoru. Což má velký vliv nejen na jeho psychiku, ale může se díky tomu dostat do správné polohy,  potřebné k hladkému a bezproblémovému porodu.

images_1

V prvních třech měsících těhotenství není těhotenská masáž vhodná, protože je plod v nejchoulostivější  fázi  růstu. Z toho důvodu je lepší počkat, nejlépe vše probrat se svým lékařem a je-li vše v pořádku, jsou masáže naprosto bezpečné a to až do konce těhotenství.

Můžeme se věnovat pouze pohybovému aparátu, uvolnění svalů (klasická masáž). Nebo můžeme tuto masáž pojmout holisticky a po klasické masáži provézt speciální reflexní masáž chodidel, uvolnění lymfatických cest, či zvolit ještě nějakou další metodu.  

Vše vyplyne z našeho předchozího rozhovoru, Vašich potřeb a možností. Tyto dvě varianty se kromě účinků liší časově a cenově. Snažím se tak vyhovět Vašim časovým a finančním možnostem. Ve většině případů a při bezproblémovém těhotenství, bohatě stačí klasická těhotenská masáž. Máte-li ale otoky či jiné problémy, doporučuji masáž holistickou.

 

CENA MASÁŽE:

  DÉLKA MASÁŽE   CENA
  Těhotenská masáž 55 min 1000 Kč
  90 min 1400 Kč