Těhotenská masáž

 

Těhotenská masáž

Těhotenská masáž má blahodárné účinky, jak pro maminku, tak pro dítě. Při pravidelných masážích (ideálně jednou za týden) má pozitivní vliv na hladký průběh těhotenství a porodu samotného. Jsou stimulovány matčiny orgány, které jsou během těhotenství více zatěžované. Energie lépe proudí a díky uvolnění  matčiných svalů, má i dítě více prostoru. Což má velký vliv nejen na jeho psychiku, ale může se díky tomu dostat do správné polohy,  potřebné k hladkému a bezproblémovému porodu.

images_1

V prvních třech měsících těhotenství není těhotenská masáž vhodná, protože je plod v nejchoulostivější  fázi  růstu. Z toho důvodu je lepší počkat, nejlépe vše probrat se svým lékařem a je-li vše v pořádku, jsou masáže naprosto bezpečné a to až do konce těhotenství.

Můžeme se věnovat pouze pohybovému aparátu, uvolnění svalů (klasická masáž). Nebo můžeme tuto masáž pojmout holisticky a po klasické masáži provézt speciální reflexní masáž chodidel, uvolnění lymfatických cest, či zvolit ještě nějakou další metodu.  

Vše vyplyne z našeho předchozího rozhovoru, Vašich potřeb a možností. Tyto dvě varianty se kromě účinků liší časově a cenově. Snažím se tak vyhovět Vašim časovým a finančním možnostem. Ve většině případů a při bezproblémovém těhotenství, bohatě stačí klasická těhotenská masáž. Máte-li ale otoky či jiné problémy, doporučuji masáž holistickou.

 

CENA MASÁŽE:

  DÉLKA MASÁŽE   CENA
  Těhotenská masáž 55 min 1000 Kč
  90 min 1400 Kč

 

Těhotenská masáž Praha 3, těhotenská masáž Praha, masáž pro těhotné Praha 3, masáž pro těhotné Praha, masáž pro těhotné