Reflexní masáž nohou

 

Reflexní masáž nohou (masáž nohou)

Reflexní masáž je jedna z nejúčinnějších metod alternativní léčby. Má až neuvěřitelné účinky při léčbě a působí jako prevence proti řadě onemocnění. Masáž nohou vychází z toho, že všechny orgány a části organismu, mají svá energetická a nervová – reflexní – zakončení na různých místech těla. Na těchto zakončeních se projevuje stav odpovídajících orgánů a části těla.

Masáž nohou má za úkol tyto body stimulovat a správným určením intenzity a druhem přítlaku oslabený orgán posílit nebo utlumit. Takto uvolňuje i pohybový aparát a je proto vhodným doplňkem například při klasické masáži.

Reflexní masáže nohou plosky nohy nejprve uvolní a rozhýbou. Po té jsou masírovány pomocí pohybů, tahů a tlaků na měkké tkáni zahrnující svaly, pojivovou tkáň, šlachy, vazivo a klouby za účelem vyvolat ozdravný proces. Zlepšit tělesnou cirkulaci, ulehčit psychickému stresu, zmírnit bolest, zklidnit, nebo posílit určitý orgán či oblast a tak dosáhnout blahodárných a prospěšných účinků. Masáž nohou je prováděna na sucho nebo s olejem, záleží na vás, co je vám příjemnější. Po masáži pocítíte celkové oživení a lehkost nohou.

 

CENA MASÁŽE:

  DÉLKA MASÁŽE   CENA
  Reflexní masáž nohou 45 min 800 Kč