Reflexní masáž nohou (masáž nohou)

Reflexní masáž je jedna z nejúčinnějších metod alternativní léčby. Má až neuvěřitelné účinky při léčbě a působí jako prevence proti řadě onemocnění. Masáž nohou vychází z toho, že všechny orgány a části organismu, mají svá energetická a nervová – reflexní – zakončení na různých místech těla. Na těchto zakončeních se projevuje stav odpovídajících orgánů a části těla.

Masáž nohou má za úkol tyto body stimulovat a správným určením intenzity a druhem přítlaku oslabený orgán posílit nebo utlumit. Takto uvolňuje i pohybový aparát a je proto vhodným doplňkem například při klasické masáži.

Reflexní masáže nohou plosky nohy nejprve uvolní a rozhýbou. Po té jsou masírovány pomocí pohybů, tahů a tlaků na měkké tkáni zahrnující svaly, pojivovou tkáň, šlachy, vazivo a klouby za účelem vyvolat ozdravný proces. Zlepšit tělesnou cirkulaci, ulehčit psychickému stresu, zmírnit bolest, zklidnit, nebo posílit určitý orgán či oblast a tak dosáhnout blahodárných a prospěšných účinků. Masáž nohou je prováděna na sucho nebo s olejem, záleží na vás, co je vám příjemnější. Po masáži pocítíte celkové oživení a lehkost nohou.

 

CENA MASÁŽE:

  DÉLKA MASÁŽE   CENA
  Reflexní masáž nohou 45 min 700 Kč

 

6 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení