Medové masáže

 

Medové masáže

Medové masáže se zrodily z tradice lidového léčitelství, ve kterém hrál med a jiné dary včel důležitou roli. Medová masáž pomáhá při stresu, chronických onemocněních, důsledcích nezdravého životního stylu, detoxikaci a proti stárnutí pleti.

Při masáži medem dochází nejen k čištění pórů, ale také  důkladnému prokrvení  pokožky a uvolnění  svalů zcela jiným způsobem než při klasické masáži. Léčivá síla včelího medu působí pokožkou přímo na organismus.

Pomocí speciálních akupresurních hmatů osvobozují medové masáže celé tělo od usazenin, které se během let nahromadily z životního prostředí, potravin a léků.  Zjevné pozitivní  účinky májí masáže medem na stárnoucí a nečistou aknózní pleť. Med má silné detoxikační účinky, je přírodní antibiotikum a působí proti choroboplodným zárodkům.

Kromě výborných účinků na pleť detoxikační masáže medem zároveň silně oživují celý organizmus a posilují imunitu. Jsou proto vhodné  také při vyčerpání a slabosti v důsledku stresu, onemocnění, při  napětí, nervových poruchách a stavech neklidu.

Hodinová medová masáž obnáší tři nánosy medu, jeden po 20 minutách.

 

CENA MASÁŽE:

  DÉLKA MASÁŽE   CENA
  Medová masáž 45 min 1000 Kč
  30 min 700 Kč